You are here: Home » Turizm » Balıkesir Uludağ » Uludağ Turizm Şikayet Hattı

Uludağ Turizm Şikayet Hattı

Balıkesir Uludağ Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Uludağ Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Uludağ Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Uludağ Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Uludağ Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 22 22’yi yada 0850 202 22 22’yi arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “balikesiruludag.com.tr” adresine girerek ana/alt menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları şu an yer almadığından diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “sikayet@uludagturizm.com.tr ” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

4 Comments

  1. Yol calismasi var diye 2 dk yolu uzatamamk icin gece saat 1 de servis soforu beni yol ortasinda indirdi. Ben nasil giderim bu saatte diye sordugumda beni ilgilendirmez diye cevap veren terbiyesiz muavin ayrica araci cok hizli kullaniyor.Olay bugun dudullu kadikoy servisinde yasanmistir. Kadikoy servisi yol calismasi var diyerek rihtima inmemek icin siyami ersek hastanesinin orada beni resmen arabadan kovmaktan beter etmis ve hareme gececegini soyleyip gecenin 1 inde bir bayani madur etmistir. Otobus yolculugu ise tam bir felaket izmirde biletsiz yolculari otobuse dolusturdular otobus leş gibi kokuyordu ve surekli yollarda dur kalk yaptik.ihtiyac molasi balilesirde 15 dk verilmis olmasina ragmen 9 saatte izmir istanbul yolculugunu tamamladik rezalet bir firma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir