ANA SAYFA » Turizm » Balıkesir Uludağ » Uludağ Turizm Şikayet Hattı

Uludağ Turizm Şikayet Hattı

Balıkesir Uludağ Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Uludağ Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Uludağ Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Uludağ Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Uludağ Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 444 22 22’yi yada 0850 202 22 22’yi arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “balikesiruludag.com.tr” adresine girerek ana/alt menüden “iletişim” sayfasına girerek sayfada yer alan iletişim formunu istenilen bilgilere göre doldurabilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook ve twitter hesapları şu an yer almadığından diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “sikayet@uludagturizm.com.tr ” yer almaktadır. Buradan da iletişime geçip şikayetinize çözüm arayabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve muavin-host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

2 şikâyet

 1. 23 11 2017 izmirden 22.30 da kalkan Uludağ turizmin klimalarını çalıştırmadılar sabaha kadar millet üşüdü
  7 derece makul sıcaklıkmış
  şoför ve muavin açıklaması

 2. 05 11 2017 tarihinde aydin manisa seferinde seyahatimizde bavulumuz izmirde baskasina verilmiş? Bavul hirsizi bu firma?
  Onlarca defa aradim hemen donuuorlardi hepsi yalanci ne arayan oldu ne soran?
  Ben adli makamlara şikayetlerimide yaptim?
  Bir avuç yolcu yoktu aracta?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir