You are here: Home » Turizm » Ulusoy Turizm Şikayet Hattı

Ulusoy Turizm Şikayet Hattı

Ulusoy Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Ulusoy Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

 • Ulusoy Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Ulusoy Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 811 1 888’i arayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: “ulusoy.com.tr” adresi üzerinden alt menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
 • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları üzerinden /ulusoyotobus kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
 • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “musteri@ulusoy.com.tr” yer almaktadır. Bunun yerine yukarıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Ulusoy Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

16 Comments

 1. Ulusoy firma yetkililerine;
  Şu an 23:30 seferiyle istanbul Ataşehir’den Antalya alanyaya seyahat ediyorum.
  Oturduğum koltukta kulaklığin olmadığını muavin beye ifade ettim.
  Malesef elimizde kulaklık yok diye cevap verdi.Çok şaşirdim.
  Sonra birçok koltukta kulaklığın olmadığını da farkettim.
  Kulaklık olan koltuklardakiler de arızalı olduğunu şikayet eden müşteriler olduğunu duydum.
  Bu yol bitmez, acil çözüm bulunmalı,ULUSOY’a yakışmadı.

 2. Necat gürsoy ben böyle bir rezillik görmedim ankaradan çarşambaya bilet aldım samsun diye kesmişler biz çarşambaya gideceğimizi beyan ettiğimizde aracın mıavini ve şöfürü kişi başına 10 lira fark alıb bu para karşılığında bize herhangi bir belge vermeyib resmen parayı ceblerine attılar çalışanlarda ac köğek firma yetkilileeide aç köğek tavsiye etmiyorum

 3. ben Ulusoyda calıstım mavınlık yaptım ve antalya gıresuna calıştım cebımde para verdım mazot aldılar arabaya benım kıra paramdı verdım mazot aldılar ve calıstım orda ne calıstııgım parayı ala bılıyorum ne cebımdekı verdıgım parayı ınsanları kandırıyorlar ben madur oldum kımse madur olmasın dıye yazdım

 4. 22.08.2017 ist_burhaniye araç şikayeti: Merhaba, 22.08.2017 tarihinde whatsapp ve çağrı merkezi üzerinden yaptığımız aşağıdaki şikayetimize hâlâ dönüş yapılmamıştır. Bu sürede 3 kere de neden dönüş yapılmadığını sorduğumuzda şikayetimizin inceleme aşamasında olduğu belirtilmis ancak halen bir dönüş yapılmamıştır. 22.08.2017 saat 09:30 İstanbul Burhaniye aracı 15_16 no koltuk. Varış 16:00 görünmektedir. Plaka 34 *** 35 Alibeyköy’ den 09:50′ de kalkacakken 10:25′ de hareket edebildi. Saat 11:30 da Ataşehir’ den kalkması gerekirken 11:50′ de hareket edebildi. Ataşehir çıkışında ve Bursa girişinde 30 dakika trafik sürdü. Bursa’ da olmayan mola uzun uzun verildi. Sorduğumuzda yolcu beklendiği söylendi. Zaten otobüsün 1 buçuk saat geç geldiği bir yere yolcu nasıl yetişemez ki. Muavine sorduğumuzda yaklaşık 16:00′ da Burhaniye’ de olunacağı belirtildi. Susurluk’ da 30 dakika mola dendi. Tüm yolcular geldi. Sürücüler ortada yoktu. Hem her noktaya gec kalmış bir arac hemde bu rahatlık dikkat çekici. 45 dakika moladan sonra yola çıkıldığında saat 16:15 idi. Bir kez daha muavine geç kalındığını, aracı kaçıracağımızı belirttik. 1 saat sonra 17:15′ de inecegimizi belirtti. Balıkesir’ e gelindiğinde sürücüler tarafından yine gayet rahat bir şekilde sigara içildi. Şaka gibi. 18:15′ de yani 2 saat 15 dakika gecikme ile indik. Bu sürede çağrı merkezinize. Esenler otogarına şikayet ettik. Burhaniye otogardan araç ayarlanabilecegi yada taksiye binip ücreti talep edebileceğimiz belirtildi. Burhaniye otogar araç ayarlayamayacağını belirtmiştir. Taksi kullanmak zorunda kaldık. Konu ile gerekli araştırmaların yapılarak mağduriyetimizin giderilmesini ve taksi ücretinin ödenmesini talep ediyoruz.

 5. SAMSUN – ANKARA 15.09.2017 TARİHLİ ULUSOY FİRMASININ 17.30 DA HAREKET ETMESİ GEREKEN OTOBÜS SAAT 17.55 DE HAREKET ETMİŞTİR.ANKARADA SAAT 24.00 DA OLACAK DENİLEN OTOBÜS 00.30 DA BELKİ YETİŞECEK. ULUSOY UN
  KALİTE ZAMANINDA ULAŞTIRMASINA GÜVENEREK ANKARA İZMİR BİLETİNİ SAAT 01.00 A ALDIK.OTOBÜSÜN GEÇ GELMESİ YÜZÜNDEN GERGİNLİK YAŞADIM. ANKARADA SAAT 00.30 OLAMAZSA DİĞER BİLETİM YANACAK. FİRMANIN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ YETERLI AÇIKLAMA BİLE YAPMIYOR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir