You are here: Home » Turizm » Ulusoy Turizm Şikayet Hattı

Ulusoy Turizm Şikayet Hattı

Ulusoy Turizm hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili otobüs firmasının iletişim kuracağınız müşteri hizmetleri şikayet hatlarını içermektedir.

Ulusoy Turizm ile ilgili tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Ulusoy Yazıhaneleri: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Ulusoy Yazıhanelerine giderek yaşadığınız sorunla ilgili bilgi verebilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Metro Turizm Şikayet Hattı Telefon Numarası olarak 0850 811 1 888’i arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “ulusoy.com.tr” adresi üzerinden alt menüde yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak ilgili bilgileri şikayet formuna yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.
  • Sosyal Medya: facebook, twitter hasapları üzerinden /ulusoyotobus kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
  • E-posta Adresi: Firmanın E-mail adresi olarak sitesinde “musteri@ulusoy.com.tr” yer almaktadır. Bunun yerine yukarıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğunda araç, muavin, servis yada şoförle yaşadığınız sorunlar için mutlaka otobüsün plakasını alınız. İlgili yerlere müracaat edeceğiniz zaman sizden yolculuk tarihi, güzergahı ve araç plakasını isteyeceklerdir.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşımlarda bulunabilir; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Ulusoy Otobüs Firması hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Markayla ilgili şikayette bulunabileceğiniz ürün ve hizmet grupları: Bünyesinde bulunan bütün taşımacılık hizmetleri, Seyahat hizmetleri, Şöför ve host/hostes hizmetleri, bilet işlemleri…

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınızın muhatabı olan tarafın cevap hakkı olsa dahi size geri bildirimde bulunacağı garantisi taşımamaktadır!

16 Comments

  1. 06.05018 tarihli ankaradan istanbula seyahat etmekte olan 32 plakalı aracınızda seyahat etmekteyim aracınızdan soforunuzden ve muavınınızden şikayetçiyim su isteriz duymazlar cay isteriz cayımız var ama bardamız kalmadı derler soforunuz kendi havalandırmasını acar ama yolcularınkini acmıypr uyardıgınızda şikayetınızi cagrı merkezine yapın diyorlar
    Bravo ulusoy seyahatinde bokunu çikarmişsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir