ANA SAYFA » Belediyeler » Üsküdar Belediyesi Şikayet Hattı

Üsküdar Belediyesi Şikayet Hattı

İstanbul Üsküdar Belediyesi bünyesinde yer alan hizmetler hakkında yaşadığınız sorunları, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanarak iletebilirsiniz. Aşağıdaki seçenekler, ilgili belediyenin şikayet hatlarını içermektedir.

Belediyeye şikayetlerinizi bildireceğiniz alanlar:

  • Belediye Ulaşım: Sorunlarınızı bizzat belediyeye dilekçe vererek iletebilirsiniz. Adres: Mimar Sinan Mah. Hakimiyet-i Milliye Cad. No: 35
  • Çağrı Merkezi: Üsküdar Belediyesi Şikayet Hattı Telefon Numarası olan “444 0 875 Çözüm Hattı”nı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “superhizmet.uskudar.bel.tr/” adresi üzerinden şikayet formuna sizden istenilen bilgileri yazarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; belediyenin şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Üsküdar Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada paylaşacağınız şikayet ve yorumlarınız, belediye tarafından cevaplanma garantisi taşımamaktadır!

13 şikâyet

  1. Cumhuriyet Mah. adresinde ikamet ediyorum. Hemen yan binamızın (Araç Sk No: 16 Sedef Apt.) ön bahçesinde kulübesi dahi olmayan bir köpek, bahçe demirine bağlı olarak uzun süredir bulunmaktadır. Sabaha kadar havlama sesinden dolayı uyuyamıyoruz. Sabah 5-6 gibi havlama sesleriyle uyanıyoruz. Çocuklarımız uykusuz olarak okullarına gitmek durumunda kalıyor. Kocaman köpek havlamasıyla etraftaki çocukların psikolojisini de olumsuz etkilemektedir. Komşularımız belediyeyi aradıklarını ancak bir sonuç alınamadığını sadece uyarı yapıldığını konuşuyorlar. Bu durum normal midir? Belediye olarak bu duruma müdahale ederek hayvanı buradan götürmenizi istiyor gerekenin yapılmasını bekliyoruz. Saygılarımla…

  2. 27.07.2017 tarihinde yağan dolu ve yağmur sebebi ile apartmanımızın çatı kiremitleri kırıldı, aydınlık ışıklandırma sistemi kırıldı, evin camları kırıldı, araçlar zarar gördü.Belediyeye gidip soruyoruz ne yapmamız gerek dediğimizde burdan birşey yapılmıyor Kaymakamlığa gidin denmekte Kaymakamlığa gidip konuştuğumuzda onlarda belediyeye top atmaktalar. Milletin verdiği vergilerle ayakta duran belediye VATANDAŞIN derdine bir çare bulamamaktadır. 2019 seçimlerinde bu millet oyunu nereye atacağını bir kere daha düşünerek atar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir