ANA SAYFA » Firmalar » Vestel Şikayet Hattı

Vestel Şikayet Hattı

Vestel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Vestel firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Vestel Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Vestel Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 41 23 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “vestel.com.tr/destek-bize-yazin” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.
  • Capcanlı Destek: “vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx” adresinden görüşme başlatabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Vestel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

175 şikâyet

  1. Aldığım Vestel tv fb 8500 aldığım günden beri arızalı servis geliyor anakart bozuk diyor değiştiriyor arıza devam ediyor geliyor yazılım atıyor arıza devam ediyor hiçbişekilde değişim yapamıyorlarmış size tavsiyem Vestel markadan uzak durum ben dava açıyorum iadesi için

  2. Ben murat hemiş benim şikayetçi vestel ürün yani çamaşır makinesi aldım tüketici olarak bana hiç sahip çıkmasınlar 6 aylık bir makine 5 defans parçası değisikirm ama ben herkese yani halka vestel için şikayet ediyor 25 yıllık vestel kullanıcısı olarak makinamin destirilmesini istiyorum destirilmesin halinde ulusal basında çarşamba makinası yakışan iyi akşamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir