You are here: Home » Firmalar » Vestel Şikayet Hattı

Vestel Şikayet Hattı

Vestel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Vestel firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Vestel Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Vestel Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 41 23 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “vestel.com.tr/destek-bize-yazin” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.
  • Capcanlı Destek: “vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx” adresinden görüşme başlatabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Vestel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

274 Comments

  1. öncelikle herkese hayırlı işler bi camaşir makinasıl aldım müsteri memnuniyeti sıfır muhatap bulamıyorum 15 gün sonra makine geldi 10 gün sonra kurmaya geldiler sonrasında makina bozuk çıktı şimdide bi 10 gün daha bekliyecegiz deimesi için en sonunda bu makinayı bayinin önüne götürüp atacagım.

  2. Su sebili aldım Vestel markası eve geldiğinde fişe takın dedilertaktıgımda acayıp bır yanık kokusu hemenservisi aradan kısa devre yapmış sıfır sebil birde Bursa’dan Aytaç lar diye firmadan aldım sebilin altı soğutma özelliği var dediler bize yanliş ürün sattılar şimdi arızalı ürünü ne Vestel çözüm buldu nede satan firma kabul edıyor hiç yardımcı olmadılar bir tavsiye Vestel alırken lütfen düşünün mağduriyeti kabul etmiyorlar birdahamı Vestel aslaaa

  3. Klima aldık tv nin üstüne astılar klimada yanlis su gideri hatasi yuzunden.egimi evin içine vermişler evi su bastı .televizyon akvaryum oldu ilgilenen yok sorumlu yok 20 gündür muhattab yoķ sakin vestel seg marka hiçbirşey almayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir