ANA SAYFA » Firmalar » Vestel Şikayet Hattı

Vestel Şikayet Hattı

Vestel markalı aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmanız, şikayet hattı kanallarını etkili bir şekilde kullanmanıza bağlıdır. Aşağıdaki seçenekler, ilgili firmanın iletişim kuracağınız şikayet hatlarını içermektedir.

Vestel firmasına tüketici şikayetlerinizi nasıl bildirebilirsiniz?

  • Yetkili Servis: Bulunduğunuz bölgede size en yakın Vestel Yetkili Servisine gidebilir, kayıt tutturabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Vestel Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 41 23 numarayı arayabilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: “vestel.com.tr/destek-bize-yazin” üzerinden şikayet formu doldurabilirsiniz.
  • Capcanlı Destek: “vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx” adresinden görüşme başlatabilirsiniz.

Bu sayfadan yaşadığınız süreçle ilgili paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi; firmanın şikayetleri ele alma ve çözümleme durumunu değerlendirebilirsiniz.

Yada bütün seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, aşağıdaki alandan durumunuzu özetleyen bir yorum yazabilir, Vestel hakkındaki düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Burada yazacağınız şikayet ve yorumlarınız, firma tarafından geri dönüş garantisi taşımamaktadır!

55 şikâyet

  1. Vestelden çeyiz amaçlı televizyon aldım kurulum ve teslimat yapılmadı borcumu tamamen ödedim bitti fakat şuan nişanımız bozuldu ve aynı televizyondan evimede almıştım onu kullanmaktayım artı bir televizyona ihtiyacım yok. Bunu başka ihtiyacım olan bir eşya ile degiştirebilecegim söylenmişti en başta fakat şuan bana yardımcı olunmuyor magdurum param iade edilsin yada istedigim eşyam gelsin bunun icin tüketici hakkımı sonuna kadar kullanıp bu rezaleti yayacagım vestel ürün sattıktan sonra hiçbir şekilde ilgilenmeyen arkasında durmayan aslında koskoca ama son derece küçük bır markadır çok yıprandım bu zamana kadar hep vestel alırdım eşyalarımı bundan sonra asla bunu okuyan arkadaşlar magdur olmak ugrasmak istemiyorsanız lütfen uzak durun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir