Yalova Thermal Palace Projesi Krd Group tarafından oluşturulmaya devam ederken büyük bir heyecanla bekleyiş başladı. 

Krd Group çalışanlarının heyecanı yeniden dorukta. Durmaksızın heyecana kendilerini alıştırmış olan çalışanlarıyla mutlu ve başarılı birçok projeye imza attıkları gibi, o projelerden de sonsuz memnuniyeti bünyelerine taşımışlardır. Buna en iyi örneklerden biri olan Emet Termal Resort; siz saygı değer misafirlerini ağırlarken hala ilk günkü kadar heyecanlı.

Heyecanını sizi dört mevsim dilediğinizde karşılayabilecek konumda yaşayan Emet Termal; tüm beklentilerinizi ağırlayamamanın vereceği şüphesiz olacak olan utancı ve hayal kırıklığını yaşamak istemediğinden, sizi memnun etme çabasının peşini yıllardır biran bile bırakmamıştır. Krd Group Emet; hizmetteki kalitesi ve memnuniyet olmazsa olmaz felsefesi ile Yalova Termal Palace projesine ön ayak olmuştur.

Daha detaylı yapısı ve sunulacak daha fazla alternatifi ile bir o kadar heyecanını dorukta yaşayan Yalova Thermal Palace özel aldıkları ruhsat ile hava şartı, mesai saati göz önünde bulundurmadan gece-gündüz çalışmalarına devam ettirmektedir.

Satış ofislerinde bulunan uzaman kadro vasıtasıyla daha fazla dayanamayıp sizlere ulaşmayı başarmıştır. Tarafınızca detayları, maketi, konumu ve resimleri görülerek değerlendirileceği anı iple çekerek sizleri de en kısa zamanda içinde görmek istemektedir.

Sizlere sağlayacağı tüm eksiksiz hizmetten, şimdiden sizin adınıza Yalova Termal Palace heyecanlanmaktadır.

Yalova Thermal Palace ile ilgili değerli yorum, memnuniyet ve şikayetleriniz bize yol gösterecektir..

Bu alana reklam verebilirsiniz!